Haberler


WEB PORTAL SİSTEMİ (B2B) İOS UYGULAMASI

   Uygulama tablet, cep telefonu üzerinde, Mikro Yazılım V14 ve V15 programı ile online bir şekilde çalışır.Mikromax uygulamasında; parametreler sayesinde kullanıcı hak ve yetkileri tanımlanabilir.
Yeni cari kart açabilirsiniz, açtığınız kart anında Mikro’ya kayıt olacaktır.
Müşteri fiyat ve iskontolarını, Mikro'da belirlemeniz yeterli.
Mikromax uygulamasında; Evrak girişi yapılırken, stok fiyat ve iskonto oranlarının hesaplanması, Mikro'daki sistem ile aynı yapıdadır. Carinin satış şartı, iskonto matrisi, tanımlı fiyat listesi Mikroda tanımlı ise, stok fiyatı ve iskonto oranını otomatik olarak belirler. Aynı zamanda, kullanıcının yetkisi olması durumunda birim fiyatı ve iskonto oranlarını değiştirebilir.

Tahsilat girişi, Nakit, çek, senet ve kredi kartı cinslerinde tahsilat girişi yapılabilir. Çek tahsilatı yapılırken, çek numarası, borçlu bilgileri ve banka bilgileri (Mikro veri tabanındaki banka ve şubeler listeden seçilerek) girilebilir.
Satış ve tahsilat raporlarını standartta alabilir, kullanıcı bazlı raporlar tanımlayabilir ve yeni rapor talepleri ile zenginleştirme yapabilirsiniz.

Uygulamayı yüklediğinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kendi verileriniz ile kurulum için lütfen 0 216 474 04 76 numaralı telefonu arayarak yada demo@mikromax.com.tr adresi ile iletişime geçerek ücretsiz kullanım ve destek alabilirsiniz.
Yorumlarınız bizim için değerli olup, diğer uygulamalarımız ile ilgili lütfen bizimle irtibata geçiniz...